10 yaşındaki çocuktan kan donduran cümleler: “Göğüslerimi ve ayıp yerimi elledi…”

Iğdır-İstanbul seferini yapan Metro Turizm otobüsünde muavin 10 yaşındaki çocuğu taciz ettiği ortaya çıktı.

Annesi ve dedesiyle tatil için gittiği Iğdır’daki akrabalarının yanından İstanbul’a dönen 4.sınıf öğrencisi 10 yaşındaki E.A, otobüs muavini taciz etmiş. Tatil dünüşü E.A’nın olayı teyzesine anlatmasıyla ortaya çıktı. Şikayet üzerine evli olan Cihat T.isimli muavin tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Vatan gazetesinden Çağdaş Ulus’un haberine göre; Olay 6 Şubat’ta 34 ER 1500 plakalı Metro Turizm’e ait yolcu otobüsünde yaşandı. Küçük kız olayı şöyle anlattı:

“Bindiğimiz otobüste dedem 5 numaralı koltukta, annem ve ben de 25-26 numaralı koltuklarda yan yana oturduk. Dedem uzun süre bizden ayrı kaldığı için annem yanına giderek bir süre yanında oturdu. Ben de TV’de bir şeyler izledikten sonra uyudum. Uyandığımda mavi gömleğinde Cihat T. yazan çay, kahve dağıtan kişinin ellerini göğsümde gördüm. Ayıp yerimi ellemeye çalışırken tamamen uyandım. Ben uyanınca ‘uyu’ diye beni ikaz etti. Ben uyurken ayaklarım cam tarafındaydı. Başımda koridor tarafında yastıktaydı. Şahıs yanıma doğru oturdu. Ben rahatsız olduğumdan yan taraftaki koltuğa geçtim. Şahıs tekrar yanıma gelip oturdu. Bana ‘baban nerede, annenin sevgilisi var mı’ gibi sorular sordu. ‘Sizin eve ziyarete geleceğim’ dedi.

‘Hoşuna gidiyor mu’ diye sordu

“Ben otururken ayıp yerimi elleyip, ‘hoşuna gidiyor mu?’ dedi. Ben de ‘hayır’ deyince yanaklarımdan, dudağımın kenarından öptü. Bana ‘kalbimi kırıyorsun’ dedi. Sonra şahıs yanımdan kalkıp gitti. Ben korktuğumdan o anda anneme bir şey anlatamadım. Eve geldikten sonra teyzem ‘neden durgunsun’ diye sordu. Ben de olayı bu şekilde anlattım. Bunun üzerine ailem de durumu sizlere bildirdi’ dedi.”

‘Elbisesini taytının içine sokmaya çalıştım’

Şikayet üzerine Cihat T. gözaltına alındı. İfadesinde E.A.’nın kendisini yanlış anladığını savunan şüpheli, müştekinin üstünün göbek tarafından göğse kadar açık olduğunu görünce üstünü düzeltip montla örttüğünü ileri sürerek, “Benim elim mağdurun vücuduna temas etmiştir. Ancak bu mağdurun elbisesini düzeltmem sebebiyleydi. Ben mağdurun elbisesini taytın içine sokmaya çalıştım. Mağdur da belki beni bu şekilde yanlış anladı. Ben mağduru ufak kız olması, benim kızımın da bulunmaması sebebiyle sevdiğimden dolayı yanağından ağabey olarak öptüm” şeklinde konuştu. İfadesinin ardından Çerkezköy Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen Cihat T., ‘Çocuğun cinsel istismarı’ suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Paylaş